Email :contact@moroccoprivatetours.net

Call us :+212 639 68 78 64

private tours morocco

Morocco Tourism

Morocco Tourism

Morocco Tourism

Afrika kıtasının Kuzeybatı omurgasında yer alan Morocco Tourism ile ülkeyi gezmeye ne dersiniz? Kuzey Afrika’da bulunan Fas hem Afrika’nın vurmalı çalgılarından hem de Avrupa’nın Endülüs müziğinden etkileniyor. Ülkenin Güneyinde Cezayir Moritanya’ya komşu olarak bulunuyor.

Morocco Tourism

Ülkenin anakarasında Avrupa’ya olan yakınlık nedeni ile tatilciler için önemli bir tatil merkezi haline gelem Fas her yıl binlerce kişiyi ağırlıyor. Hem de ülkeye vizesiz giriş çıkışlar nedeni ile de tatilciler Fas’ı yurt dışı seyahatlerinde önemli bir yere koyuyorlar. Dolayısıyla Fas dünya çapında ki tatilciler için popüler bir tatil ülkesi oluyor.

Morocco Tourism 

Genellikle Avrupa ülkelerine seyahat eden veya henüz yurt dışına çıkmamış kişiler doğu ülkeleri tatil planlarına tereddütle yaklaşırlar. Bunun altında  Avrupa’nın etkisinde kalmanın verdiği etki gösterilebilir. Fas tatili nasıl diyenler için kısa ve öz bir açıklama ile Arapların ve Avrupa’nın göz kamaştıran bir kombinasyon özelliğini taşıdığı söylenebilir.

Morocco Tourism

Hem doğu kültürü hem de Avrupa’nın çeşitli zenginliklerini burada görmek mümkün! Çöl kumlarında yükselen kaleler insanın içini ısıtan maceralardan biridir. Sıcak kumlu plajları ile Avrupa tatillerine meydan okumayı başaran Fas Atlas Dağları’nın mor tepeleri ile de gezginlere birbirinden farklı deneyimler yaşatıyor. Şehir mimarisinde rengarenk duvarların birer sanat eseri bazında görünmesi gezginlere ilham kaynağı olmayı başarıyor.

Fas Gezilecek Yerler

Fas’ın kalabalık çarşılarında ve pazarlarında dolaştığınız esnada kendinizi rengarenk ve capcanlı bir doğada farklı bir atmosferde bulmanız mümkün! Fas gezi turlarımıza katılarak uygun ödeme seçenekleri ile bu atmosferi hissetmenin tam zamanı! UNESCO Dünya Mirası listesine girmeyi başaran Djeema El Fna egzotik hareketliliği iliklerinize kadar hissetmek sizi monoton hayatınızdan kurtaracak olan en önemli gezi planlarından biri olacaktır.

Morocco Tourism

Fes ve Marakeş bölgelerinde ülkenin imparatorluğuna ev sahipliği yapan ovalar tatilcileri tüm içtenliği ile sarıp kucaklıyor. Akdeniz ve Atlantik Okyanusu’nun kumlu sahillerinden güneşin o sıcacık hissiyatına dahil olmak bu Kış gezinizi Fas’a düzenlemek kadar yakın! Daha maceralı geziler için Rabat ve Kazablanka şehirlerinin kasabaları ve plajları sizleri bekliyor. Vize şartsız en kaliteli yurt dışı gezisi için hemen bizimle  iletişime geçin!

 


Travel to Morocco - Morocco Tours - Morocco Private Tours - Morocco Luxury Tours

Do you wish to travel to Morocco? Let us assist you experience a journey of a lifetime with tailor-made designed itinerary. We are ready to realize your dream holiday in Morocco with our experience team of specialists. Top quality service & good value! Always the Best Travel Service in Morocco! Visit every corner of the country such Northen, Southern, Sahara Desert with private luxury guided tours which include a touch of Moroccan hospitality. Our handpicked driver/guides will make your holiday so special and unforgettable. Morocco Private Tours by Moroccan Odyssey offers the widest choice of private tours based on your desires. We enjoy making special crafted itineraries for our each of our clients and you can find every kind of travel package on our website. If you have any inquiry & question please don't hesitate to contact us.