Email :contact@moroccoprivatetours.net

Call us :+212 639 68 78 64

private tours morocco

Tours In Morocco

Tours In Morocco

Tours In Morocco

Egzotik bir ülkede tatil planları düşünceleriniz var ise tours in Morocco ile hayallerinizi gerçekleştirin! Şehir keşifleriniz dar sokaklarda gerçekleşirken sizde hem Afrika’ya ait olan vurmalı çalgıların hem de Kuzey’den Endülüs müziğinin sesleri ile tüm stres ve monotonluktan kurtuluyorsunuz.

Tours In Morocco

 

 Alışveriş imkanları ile öne çıkan Fas gittiği ülkeden muhakkak hatıra olarak hediyeler almak isteyen kişilere değişik bir alışveriş keyfi sunuyor. Suk pazarlarında birbirinden farklı ve capcanlı kumaşlar tüm dikkatleri üzerine çekerken bu pazarların renklenmesine ve canlanmasına da olanak sunuyor. Yumuşak bir havaya sahip olan Fas özellikle yarı yıl tatili için güneşi özleyenlere mükemmel bir tatil planı oluşturuyor.

Fas Tatili

Fas tatili için seyahat zamanlarına göre mevsimlik kıyafetler tercih edilebilir. Görmeye ve denemeye değer Fas tatili egzotik şehirleri ile tatilcilere keyifli ve eğlenceli zaman yaşatabilmenin olanakları ile doludur. Ebu İnan Medresesi, Fas Sanatları Müzesi, Kumaş Atölyeleri, Tajini, Kuskus ve Büyük Cami Fas tatilinde gezilip görülecek yerlerin başında geliyor.  

Kültür ve sanat bakımından doğu bölgelerine ait mimari detaylara burada sıklıkla rastlanılıyor. Beşinci Muhammed Meydanı, ikinci Hasan Camii ve Bab Mansur Fas gezintisini süsleyen önemli detaylardandır. Akdeniz ve Atlas Okyanus’u arasında kalan bu ülke de develer ile eşsiz bir yolculuğa ne dersiniz?

Tours In Morocco

 

Kazablanka, Marakeş, Rabat, Fes ve Meknes Fas kraliyet şehirleri turu için gezilip görülmeye değer ülkenin kraliyet ve egzotik şehirlerindendir. Üstelik bu bölgelere gitmek için vizesiz yurt dışı seyahati yapmak mümkün! Gezmek istediğiniz şehirlerin listesine göre bir ödeme planı ile karşılaşıyor ve bütçenizi buna göre ayarlayabiliyorsunuz.

Tours In Morocco

 

Yarı yıl tatilinde çocuklarınız ile birlikte stres atma yolculuğuna ne dersiniz? Çocuklarınızın  da yaşayarak öğrenmelerine olanak sunacak olan Fas turu acentamızda en uygun ödeme seçenekleri ile sunuluyor. Bir an önce rezervasyon yaptırarak en uygun ödeme koşullarına da sahip olabilirsiniz.

Yaparak ve yaşayarak öğrenmek için tatil planlarınızı ertelemeyin! Hem sosyal hem de psikolojik açıdan hem de çocuklarınız ile kaliteli zaman geçirmek için Fas turu firmamızda uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor.


Travel to Morocco - Morocco Tours - Morocco Private Tours - Morocco Luxury Tours

Do you wish to travel to Morocco? Let us assist you experience a journey of a lifetime with tailor-made designed itinerary. We are ready to realize your dream holiday in Morocco with our experience team of specialists. Top quality service & good value! Always the Best Travel Service in Morocco! Visit every corner of the country such Northen, Southern, Sahara Desert with private luxury guided tours which include a touch of Moroccan hospitality. Our handpicked driver/guides will make your holiday so special and unforgettable. Morocco Private Tours by Moroccan Odyssey offers the widest choice of private tours based on your desires. We enjoy making special crafted itineraries for our each of our clients and you can find every kind of travel package on our website. If you have any inquiry & question please don't hesitate to contact us.