Your health is our priority. Check our Safety Measures and FAQs for COVID-19. Book with confidence: Flexible Bookings, Why Private Tours?, Why Book with Us?

Morocco Tours

Morocco Tours

Morocco Tours

En güvenilir Morocco Tours aramalarına acentamızın kaliteli hizmet politikası ile yön veriyoruz. Adını sıklıkla duyduğumuz Sahra Çölü Morocco yani Fas bölgesinde yer alıyor. Kuzey Atlantik ve Akdeniz’in kıyı şeridinde bulunan Fas bir Kuzey Afrika ülkesidir. Etnik bakımdan Fas Berberler ve Araplardan oluşur.

Morocco Tours

 

Berberler daha çok engebesi yüksek olan dağlık kesimlerde yaşamayı tercih ediyorlar. Tarım, fosfat, turizm ve tekstil alanında gelimle gösteren Fas her yıl bölgeye binlerce turist almakta ve yerli yabancı tüm turistleri en iyi şekillerde ağırlamaktadır.

Morocco Tours

 

Akdeniz ile Atlas Okyanus’u arasında kalan egzotik bir ülke olan Fas sömestr gezilerinde yapılacak mükemmel tercihlerden biridir. Marakeş, Fez ve Casablanca olan Fas’ın egzotik şehirlerinde dar sokaklarda yürüyerek Atlas dağlarının görkemi ile keyiflenmek Fas turu Sömestr tatilini daha etkili hale getiriyor.

Morocco Tours

 

Aynı zamanda Atlantik kıyılarının neşesi de insanı coşkulandıran Fas’ın coğrafi bir konumudur. Tarihler boyu nice nice imparatorluklara ve topluluklara ev sahipliği yapan ülke tarihler boyu tüm yaşanılanları bereketli topraklarında turistlerle paylaşıyor. Her adımda birbirinden sevimli tarihi evlere rastlamak mümkün! Sizde farklı bir tatil planı düşünüyor iseniz Morocco Tours imkanlarımızdan uygun fiyatlarla yararlanın!

Fas Tatili Nasıl

Atlas Okyanus’undan gelen nem ve serin hava Akdeniz’den gelen ılık hava ile karşılaşır ve bölgede farklı iklim özelliklerinin görülmesine yol açar. Bu nedenle Fas tatili için yanınıza her mevsime özgü kıyafetlerden almanız önerilir. Doğu bölgelerine ait mimari yapılar kültür ve sanat bakımından sıklıkla karşılaşılan özelliklerdir.

 Fas’da geçirdiğiniz günler esnasında kendiniz Afrika’da gibi hissetmeniz de son derece olağandır. Çünkü Afrika bölgesine ait vurmalı çalgıların sesleri Fas’da mükemmel ritimlerle yükseliyor. Bunun yanında Kuzey’de klasik olan Endülüs müziği ile büyülenmeniz de mümkün! Fas turu ne kadar diyorsanız acentamızın fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Morocco Tours

 

Alışveriş çılgınlarına tam anlamı ile uygun bir ülke olan Fas her şehirde Suk adı verilen çarşılarda alışveriş imkanları tanıyor. Bilhassa renkli kumaşlar bu bölgede en rağbet gören tekstil kumaşları olarak gündeme geliyor. Sizde alışverişin tadını ve tatilin keyfini doyasıya çıkarmak için Fas turlarımıza katılın!